Powtarzam moim zdaniem tutaj nic nie będzie bo firma jest mega a kasę bananie robi się na zadłużonych spółkach tyle w temacie, a jakby podali ciut słabsze wyniki niż oczekuje rynek to uderzy pionowo o ziemię jak kiedyś popatrzcie na wykres, wtedy wyniki były super. Tonie jest firma na banana, to nie GPW tylko kasynowa ruletka