Pamiętasz CD Project i Cyberpunka?Wiele szumu..balonik nadmuchany i co?Spadli z nieba do piekla.Zobacz ile czasu trwało żeby znów inwestorzy zaufali tej spółce.A i tak z tym zaufaniem jest niezbyt ciekawie sądząc po cenie i ilości funduszy obstawiających spadek.
Uważam że w przypadku XTB to im ciszej tym lepiej.Niech spokojnie dopracują nowy produkt.Myślę że zdają sobie z tego sprawę ,i to o wiele bardziej niż Ty czy ja ,że gra idzie o duża stawke.Więc poczekaj z osądem czy są wiarygodni czy nie.