ja ciągle naiwnie liczę na to, że pójdą na NASDAQ
ale w tym temacie zupełna cisza, więc to chyba tylko poboźne życzenia
tam tego typu spółki mają w akcjonariacie największe fundy globalne i wyceniane są na 10-20 P/E
u nas banana
to tak nieźle że wspięliśmy się na 33 zł
pamiętacie jak długimi miesiącami nas upokoarzano kursem ~ 20 zł przy już wtedy wynikach rzędu 1/4 mld zł/Q ?
to było tak żenujące że aż się odechciewało