Takimi to jesteśmy dawcami, że wielu z nas siedzi tu od 20, 30, 40 zł itd., a i wtedy było tu wiele spadkowych trolli :)
DAT to mój złoty strzał, w który wszedłem praktycznie całymi swoimi oszczędnościami. I nie oddam tych akcji ani w tym roku, ani w przyszłym. A jak już oddam, to sobie przypomnę te wasze wesołe wpisy o bankrutach, leszczach itd... Jadąc Mustangiem po amerykańskich bezdrożach ;)