akurat przy nim to bym sie nie smial.
Gosc byl tutaj na forum jeszcze kiedy DataWalk byl PiLabem, kupowal zapewne po 20-30 PLN.
Nie wiem czy zauwazyles, ale on juz od dawna pisze tyle co nic. Nie zastanawia Cie to? Zawsze tyle go tu bylo, a teraz cisza?
.. a co jesli on sie ewakuowal duzo wczesniej, opychajac np po 200?
Nie wiem czy tak jest, nie znam go osobiscie, ale jesli jest tak jak pisze, to zgadnij kto sie smieje z kogo :-)