masz racje wyprzedał cały majątek a nawet nie potrafił dokończyć budowy drugiej fabryki na ukrainie, pan prezes D. nie zdążył jej dokończyć a Niemcy wolą wynajmowac hale niż dokończyć budowe fabryki - czy tak robi dobry gospodarz. Ciekawe ile jest wart cały majątek groclinu na ukrainie z 10 mln zł skoro w polsce wraz z maszynami i biurowcem sprzedali jedynie za 18 mln zł