Szczegóły na wątku,jakby co to pisaliśmy wcześniej???
A na grocu jeszcze wam zatańczymy,i zagracie???
Oj,niektórzy tu zamotani jak Filemon w kłebku wełny, już nie wiedzą co piszą,i w kłamstwie się gubią....
A bycie pinokiem to twarz chciwości,utrudnia zarobek, więc jak?