nikt nic nie wie co dzieje się na ukrainie, żadnych informacji ani kontraktów spółka nie ma, sprzedać już developer nie ma co,,, bo albo spolka utraciła majątek ???? bądź został już sprzedany. Trzeba miec nadzieje że znowu spekuła podbije kurs ze 20% i co sprytniejsi wtedy opuszczą pokład.jak zrobił to Aegon...