piszesz i co sie dowiedziałeś, ja w ub, latach wystąpiłem 2 krotnie z pismem do zarzadu i nikt mi nie odpisał, prezes pewnie siedzi sobie przy laptopie pije kawe i sie z nas naiwnych śmieje bo on co miesiąc bierze ogromna kase a akcjonariusze nic nie wiedza co sie dzieje w spółce obecnie - no pewnie nic sie nie dzieje skoro nie ma zleceń,,,, i nie kupuje akcji chocby po 2 zł - czy ktoś słyszał by wydał na akcje jakieś pieniądze, no na porsche może...