dzięki... rynek chyba jeszcze nie zdążył zdyskontować tego o czym mówił vice... idealny moment na ten wywiad sobie wybrali:) potrzeba nam lokomotywy, która napędzi obroty i to może być to...
na ile obstawiacie zysk netto za 1Q? mój osobisty typ to 6-8 mln... a Wy jak obstawiacie???
a tak troche poza tematem... ma ktoś z Was tego MyPhona? na allegro chodzą po 500 pln za sztukę... jeżeli to faktycznie takie cudo to w porównaniu do innych telefonów jest jak za darmo:)