To ja wam powiem chociaż nie posiadam tfone ale sie nudze wiec streszczę.
Powiedział że wszystko idzie w dobrym kierunku co prawda z Midasem nie wyszło ale tfone radzi podobno sobie doskonale.,..rośnie sprzedaż tego telefonu (jak mu tam):) głównie dzieki jego sprzedaży wychodzą na plus.
Chwalił sie że produkt był trafiony sprzedaje sie dzięki kryzysowi w Czechach i Rumuni świetnie (podobno interesują sie nim sieci)...oraz to że wynik netto za pierwszy kwartał będzie dodatni i to że podtrzymuje zapewnienie że rok też będzie na plus.
Coś tam jeszcze mówł o tych zabezpieczeniach co ostatnio banki zażadały..tłumaczył sie że cieżko pozyskac finansowanie w dzisiejszych czasach...wiec tak wyszło...
Wiecej nie pamietam sorki.