po co ktos pisze " to będzie spółeczka" nic to nie wnosi do dyskusji.
Ponawiam pytanie czy ktos z Nas widział to w TV i moze streścić? Co ma byc15.V.2009?
Są jakies rozmowy nagle ogloszą super wyniki czy co?
Ale kurs juz poszedl w gore.
Proszę o konkretne odp.