No tak bo ostatnie 2 tyg to nie było kupowanie? Spokojnie. Kurs skoczył 25%. Niech zarobieni i zadowoleni oddadzą. Pokisi sie kilka sesji i zobaczymy jak się papier zachowuje. Myślę że coraz mniej przypadkowych ludzi liczących na jakieś szybkie jazdy. Pierwsza poważna weryfikacja to raport za 2017. Raport za 3kw mniej istotny. Oczywiście jak będzie strata to negatywne i przesmiewcze posty się wysypia jak grzyby po deszczu ale tu się liczy to co teraz i w przyszłości. Chociaż uważam ze mogą wykazać zysk.