Jaka wojna ? Król czekolady z Ukrainy sprzedaje wam w najlepsze swoje wyroby w super i hipermarketach. Teraz kolej na tamtejszych rolników. Konkurencje na rynku pracy juz chyba odczuwacie. A ropa,gaz i wegiel niby od tego wroga płynie do nas szerokim strumieniem. Tak wyglada wojna?