Leśne gospodarstwa węglowe. Toż to szkoda drzew na drzewiane domy :-)
Ale podoba mi sie zamysł tak samo jak z tymi uchodźcami z Ukrainy. Stan wojen jest? jest !.
Unia absurdem stoi, moze to jest jaka metoda.
Wiecie czemu energetyki rosna ? Bo im kosza prywatna konkurencje. A taki mały prosument ze swoja mikro instalacja nigdy nie bedzie miał z nimi szans.