A Trzaskowski i PO to recepta na lepsze jutro..., jasne. Jedni i drudzy są siebie warci. Noiwnym jest twierdzić że Ci drudzy będą Tobie w jakikolwiek sposób przychylni. Oni idą do koryta, żeby kręcić lody dla siebie i swoich pociotków. Obywatel jest nieistotny, kiedy to zrozumiecie? Skończcie już z tym obrzucaniem siebie nawzajem błotem z powodu tych dwóch nędznych parti PiS i PO.