a co mamy w Polsce każdemu pisiorowi ustepować żeby chama nie obrazić ????????????? zaczał niepotrzebnie agitację bo sra po gaciach że dupa może przegrać , a jak masz pieniądze na giełdzie to chyba sam widzisz do czego doprowadzili , dla pisiora bogaty człowiek powinien się wstydzic że jest bogaty i powinien rydzykowi zanieść