Dnia 2020-07-06 o godz. 14:04 ~kulson napisał(a):
> Szkoda dobrej koniunktury. Nie oszukujmy się. Jak szeroki rynek będzie leciał w dół to i my nie urośniemy nawet przy dobrych infach
Szkoda; ale jak już pisałem, sądzę, że do wyborów nie wzrośnie. Trzaskowski to zbyt wielkie ryzyko dla takich spółek.