Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,00 zł , zmiana od tamtej pory: -5,91%

Re: Słabe wyniki za 1H2021

Zgłoś do moderatora
Sprzedaż wysokomarżowa wzrosła rok do roku jedynie spadła czesc produkcyjna dla Lincolna. Czyli produkty Sonela się dobrze sprzedają. Co do zapasów to zależy o czym mówimy, produktach gotowych czy materiałach. Wzrost był w materiałach czyli tak jak pisali inni powyżej jest to dobra dezycja zarządu także z powodu wysokiej inflacji w Polsce. Po co trzymać gotówkę skoro można za nią kupić coraz mniej a przecież popyt na własne produkty ciagle rośnie. Bardzo dobra decyzja zarządu. Mam nadzieje ze jeszcze będą spadki i będzie można dokupić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SONEL 1,47% 10,35 2021-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.