Forum Forex +Dodaj wątek

Re: SkyFX opinie

Zgłoś do moderatora
Szybka interwencja widzę pracowników firmy i po raz kolejna wtopa. Po 1, popełniłem błąd ortograficzny i ktoś chciał mnie tu z życzliwości uczyć ortografii? Na tak długi tekst jaki napisałem przez nie uwagę, można było chyba się pomylić jeden raz tym bardziej, że post był pisany koło 2 w nocy. Po 2 już tak się nie chwalcie a co do opłat, z tego co patrze to macie jedne z najwyższych na rynku. Ponadto proszę sprawdzić adresy IP, z ciekawości przeskanowałem forum i większość z bardzo podobnych adresów jest pisane, ponadto osoba która mi odpisała również już wcześniej się wypowiadała zachwalając te żydowską firemke zarejetrowaną na Cyprze. Pozdrawiam pracowników złodziejskiej firmy