Mam konto w skyfx, ale inwestuje sam (bez ich opiekuna). Niewazne jaki broker, zawsze slucham tylko i wylacznie siebie i sam podejmuje decyzje (głównie działam na forexie). Jesli cos nie wyjdzie mam pretensje tylko i wylacznie do siebie. Czasami dzwonia do mnie ich pracownicy z jakimis debiutami, ale wole polegac na sobie (choc jeden z ich debiutów byl calkiem przyzwoity- bodajże fitbit). Zanim zalozylem konto, porzeswietlilem firme, bo dopiero zaczela swoja dzialalnosc w Polsce i z racji tego wynegocjowalem bardzo dobre warunki jelsi chodzi o spready, czego nie dostalem u innego brokera. W Europie dzialaja od bodajze 6 lat zaś z tego co pamietam firma zaczela dzialalnosc w Polsce pod koniec 2012 a debiut facebooka byl w maju 2012 wiec nie wiem jakim cudem mieliby go oferowac klientom. Z platformy jestem zadowolony, dobrze smiga, duzo instrumentow i niskie opłaty, o reszcie ciezko mi sie wypowiedziec.