Witam jestem tutaj nowy w poniedzialek chce zebrac okolo 20 000 TFONE, widze ze szykuja sie wzrosty. Sprzedam Midas i Forte mam po 100% zarobku i mysle o takiej samej stopie zwrotu na Tfone. Nie jestem rekinem ani kozakiem ani naganiaczem ale obiecuje ze po przebiciu 4 zeta dobiore podobna ilosc. Pozdrawiam zycze sukcesow w inwestowaniu !!!