nigdy nie znasz przyszłości.
nie ma co pękać. ja tak pękałem na synthosie w marcu i co - zarobiłem bez problemu 35% a gdbym zachował zimną krew i dokupił jak spadał to byłoby 100%
człowiek uczy się na błędach. mnie się nie spieszy. pieniądze lubią spokój i cisze