właśnie na takich spółkach można najwięcej ugrać...
sam też nie myślałem, że będziemy aż tak długo ubijać okolice 3,60, ale jestem cierpliwy i wiem że ta cierpliwość zostanie nagrodzona. Typowa konsolidacja przed wybiciem, każdy chce kupić za pół darmo a nikt za półdarmo nie sprzeda.
też mi uciekły Centrozap i LCC, ale tu też będzie dobrze. Czekamy cierpliwie:)
Pozdrawiam