no to ja no :D
analityk to nie chodzi o to czy zniknie mi pakiecik czy nie. zaraz w usa korekta albo ch.. wie co jeszcze i wogóle ten ttefon się nie dźwignie. poprostu marnowanie czasu tu jest. można było 100 razy poobracać kasą gdzie indziej i wróić tu na dzień przed raportem chociaż i tak cholera wie czy on będzie z zyskiem. może to i wyskoczy na 10zł ale ostatni raz kupiłem niepłynną spółke.