powiem tak, szału nie ma z tym lekiem, jako akcjonariusz jutro stracę dużo pieniążków , dlatego podali info po sesji i jutro rano konferencja żeby uspokoić towarzystwo, szkoda nie takiego rozwoju sytuacji się spodziewałem, jak zwykle zwiodły mnie obiecanki prezesa.