Dnia 2020-04-20 o godz. 17:48 ~Robert napisał(a):
> Dnia 2020-04-20 o godz. 17:40 ~Hmm napisał(a):
> > Nie wiem jak je rozumieć, niby piszą o dobrej tolerancji i działaniu leku, ale jutro rano telekonferencja. Oni tylko pożary gaszą konferencjami (glaxo) albo robią jak muszą (wyniki). Co jest grane?
>
> A moźe po prostu to komunikat na który wielu czekało ... po co dorabiać jakąś inną teorię jak jej nie ma?
W każdym razie ja czekam na telko. Można już pytania wysyłać...