Miło że wpadłeść bo już zapominałem o twoim wątłym intelekcie pompowanym w naszych oczach tekstami z działu samotnej matki w Pani Domu. Jeśli pojawiłeś się tutaj by prosić nas znowu o pieniądze i dobre rady, zawsze możesz na nas liczyć. Kup sobie troche akcji, gdy sprzedaż butelki po piwie w pobliskim monopolu, gdzie obsłuży cie panie o urodzie równie wątpliwej jak twója spostrzegawczość, i ciesz się zyskami ogromnymi jak twoja głupota :)