Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  53,20 zł , zmiana od tamtej pory: 9,77%

Re: SEL24, chyba pora spojrzeć prawdzie w oczy

Zgłoś do moderatora
Przyjrzałem sią zaktualizowanym wynikom SEL24 z 48 pacjentów z postera z tegorocznego ASCO.
https://meetinglibrary.asco.org/record/195826/abstract
Niestety wygląda to wciąż słabo, porównywalnie jak wstępna ocena z pierwszych 25 pacjentów. Wtedy było 2 odpowiedzi na 25 pacjentów. Dzisiaj mamy 4 na 48 pacjentów. Więc wciąż wskaźnik odpowiedzi jest bardzo niski, na poziomie 8%. Leki dopuszczone do obrotu w tym wskazaniu i w porównywalnej populacji mają wskaźniki odpowiedzi 2-3 krotnie wyższe. Nie wróże SEL24 większych szans. Miałem nadzieje, że wskaźnik odpowiedzi po rekrutacji kolejnej grupy pacjentów wzrośnie 2 krotnie z uwagi na stosowanie już docelowej dawki leku. Niestety.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU 0,17% 58,40 2021-09-17 10:46:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.