Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,20 zł , zmiana od tamtej pory: -6,33%

Re: SEL24, chyba pora spojrzeć prawdzie w oczy

Zgłoś do moderatora
swietnie ,jutro o 11 bodaj odbedzie sie czat z Ryvu i mozesz te wszystkie pytania postawic.
Jednakze ,obawiam sie ze nie dostaniesz odpowiedzi.
Nie umknelo ci ,ze SEL 24 zostal sprzedany? I o jakimkolwiek partnerstwie nie ma tu mowy. Wylaczne Menarini rozstrzyga co i jak.Brzozka sie dzie w jakims komitecie i jest byc moze informowany i tyle.
Rozstrzygneli ,ze podejmuja badania fazy II.Tez sie zastanawiam (bo przeciez to kupa forsy ) po co im to jezeli czasteczka bylaby taka kiepska.
Wg.umowy z Ryvu , tenze musi w takim przypadku otrzymac za kamien milowy za kontynuowanie badan.Nie pamietam ile to jest ale calkiem ,calkiem.
Nie podejmuje sie porownan ,poniewaz to gdybanie.Porownywanie dzialania innych czasteczek z calkiem innych faz klinicznych nie ma wg. sensu .Tu trzeba by znac nawet wiek Pacjetow (i ich inne choroby ) jak rowniez wiedziec czego probowano wczesniej ( moze np. jednego z lekow ,ktore opisujesz).O Ile wiem to bardzo zaawansowani wiekiem pacjeci.W jakim wieku byli ci z kohort z ,ktorymi porownujesz) Itd.
Piszesz ,ze byloby gorsze gdyby spolka itd.To nie jej juz zmartwienie. Opchneli ten projekt.Zakladajac ,ze projekt jutro by zamknieto. Trzeba by zobaczyc na ile jest wyceniany w calej wycenie papieru i kurs o to skorygowac.
Jak na raze nic takiego sie nie stalo.
Brzozka , mowil ze sa "zachwyceni" faktem ,ze czasteczka z sukcesem zakonczyla faze pierwsza i przechodzi do fazy II. Raczej nie lezy w jego charakterze jakis hurraoptymizm. Zazwyczaj byli wrecz sceptyczni. No zobaczymy.
Ale powtarzam ,mam wrazenie ,jakbys nie zdawal sobie sprawy ,ze SELVITY juz nie ma,a Ryvu na badania nie ma kompletnie wplywu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,17% 59,20 2021-09-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.