Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  63,00 zł , zmiana od tamtej pory: -6,67%

Re: SEL24, chyba pora spojrzeć prawdzie w oczy

Zgłoś do moderatora
Trzeba by policzyc.Za projekt dostali chyba 24 miliony i potem troche.Wielki zarobek to nie byl. Zwrot kosztow i na czapke sliwek
Tyle ,ze to naprawde gdybanie.
Oprocz tego ,wydaje mi sie ze to co Ricardo bierze za poster takim nie jest. Oni maja przedstawic wyniki na EHC i o nich dyskutowac. Tego jeszcze nie widzialem. To co bylo w tym "sprawozdaniu" to nie material do porownan,albo dyskusji.
Jutro na konferencji mozna by ich troche poprzyciskac.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RYVU -1,51% 58,80 2021-09-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.