Tym sternikiem który tutaj mniej lub bardziej jawnie sypie jest pewna instytucja, wiem jaka, wiem też ile jeszcze mają. Spokojnie, to nie są jakieś wielkie ilości. Rynek to przetrawi. Kluczowe są wyniki za 4 kw. zwłaszcza dla Bosia bo to tradycyjnie kwartał tworzenia rezerw. Boś często rozczarowywał więc jak będzie pauza z rezerwami( a może wreszcie już nie mają co rezerwować),to może być trigger do ataku na 10 zł. Więc do wyników pewnie boczniak, wysypią się do tego czasu patrząc na obroty.