pytanie dla tych bardziej obcykanych na giełdzie. opłaca się takie zaniżanie i przerzucanie z wora do wora? prowizje trzeba płacić od transakcji a nie wierze ze ludki oddają im akcje po takiej cenie. no kilku się znajdzie i wywali w nerwach a jest koniec roku i zapewne na to liczyli.