Z Proximusem zawarli umowę, w wyniku której cena ustalona została na 1,5. Cena ta satysfakcjonowała najwyraźniej obie strony. Obecnie brak jest popytu przy 60 groszach co jest zaskakujące dla mnie zważywszy na fakt, że rynek ostro przecenił IDT po wynikach, które nie były przecież tragiczne. Sygnity np w piątek opublikowało wyniki, z których wynika, że w ostatnim kwartale stracili ok 9 mln i zamykają rok obrotowy 7,7 mln straty. IDT w tym roku każdy kwartał na plusie pomimo ciężkiej sytuacji na rynku IT.