Jak to "po co knf?" żeby się dobrał do dupy co niektórym cwaniakom którzy chcą uwalenia kursu, kto wie może nawet na zlecenie prezia. Tylko im jest to na rękę, że kurs co dzień spada o kilka procent. Wierzysz, że ktoś kupuje i wywala na tych poziomach?