Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,02 zł , zmiana od tamtej pory: -14,74%

Re: Santander o JSW

Zgłoś do moderatora
... dodam jeszcze ZWIERZCHNIK Sił BEZBRONNYCH NIEJAKI ANDRIEJ DUDA KTÓRY NIE OBRONIŁ GRANICY POLSKI W PRZEWODOWIE CZYM W UZASADNIONY SPOSÓB NIEDOPELNIŁ SWOJE OBOWIĄZKI Z KOLEGĄ BLASZCZAKIEM, KTÓRZY WSPIERAJĄ Z ART 256 KK NAZISTÓW Z UKRAINY CO WSZSCY WIEDZA PO OZNAKACH NA POLSKIM SPRZĘCIE WOJKOWYM ZE SWASTYKAMI NA UKRAINIE. NAZIZM SIĘ SZERZY POLSKIE RZESZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ 1945 -NADAL

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 3,39% 46,91 2023-03-29 17:02:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.