Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,52 zł , zmiana od tamtej pory: -16,34%

Re: Santander o JSW

Zgłoś do moderatora
Narazie nie ma żadnego rgr to raz (będzie jak wróci kurs na 32 ), po drugie szanse na przełamanie 84 niż na zjazd na 9 patrząc na wyniki spółki są z dużo większe - jsw był po 9 jak był mega zadłużony i zależny od banków a nie jak zarabiał miliardy.Ta analiza nic nie wnosi bo gość mówi jak glapinski może tak a może tak a może jeszcze tak.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW -0,49% 46,45 2023-03-23 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.