Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  55,52 zł , zmiana od tamtej pory: -15,51%

Re: Santander o JSW

Zgłoś do moderatora
Qwerty przecież na GPW jest od dekady KRYMINALNY PROCEDER SABOTAŻU KRYMINALNEGO W BIALYCH KOŁNIERZYKACH A PO WYNIKACH. A JAK ZOBACZYSZ KRYMINALNY WAL W POSTACI MANIPULACJI KURSEM AKCJI JSW PO KOSMICZNYCH WYNIKACH ZA 2 KWARTAŁY 2022 TO NÓZ SIĘ OTWIERA JAK KNF I ABW LEŻĄ DO GÓRY BRZUCHEM I OBRASTĄ W TŁUSZCZ. ZŁOTA ORDA TO OBRAZ POLSKIEJ RZESZYPOSPOLITEJ LUDOWEJ PRZED UPADKIEM. NAJKEOSZE JEST TO ŻE NIEJAKI BLASZCZAK SZYKUJE SIĘ DO WOJNY A NIE UMIE POLAKÓW OBRONIC OD UKRAINSKICH RAKIET.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 3,39% 46,91 2023-03-29 17:02:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.