I tu w całości rozumiem insaidera skoro sam zarząd zapowiada że lepiej już było to ja się również pytam na jakiej podstawie faktycznej wyniki mają być lepsze od poprzednich? Bo masz akcje i chcesz żeby rosły? Wyniki poznamy w piątek i zobaczymy czy myli się trend na wykresie czy fundamenty spółki wynikające z raportu i jak się to ma do konsensusu i jaki komentarz do tego raportu będzie póki co ci co kupili au nawet nie tak dawno lub auto ze 2 lata temu jak mówiłem krzywdy mieć nie powinni
Ps czujny podtrzymujesz te 6 dyszek z ostatnich swych przewidywań bo taką z tego co pamiętam cenę dalo takich dwóch na yt co z ponad rok temu analizowali lvc na wykresie a nie mogę zlokalizować ich na yt, a swego czasu wrzucałem tu link