prymitywne zaczepki to twoje modus operandi od lat jak i brak argumentów i , a i tak znowu pudło . Ponad dyszkę zysku miałem na kernelu teraż czekam na wojnę . . Ale jak się wydaje chyba miałeś wykazać się analizą lvc nieprawdaż ,? a tu, jak mnie pamięć nie myli sukcesów także żadnych nie odniosłeś i zaklinasz rzeczywistość o modelu biznesowym lvc , a trend jest jeden od dłuższego czasu , vide dzisiejszy parkiet ,. Nawet śmieszny zakup insanderski na porażającym wolumenie 2000 papiera trendu nie odwrócił , a tak się tym podnieciłeś . to tyle ad vocem zegnam pana bo jak wiadomo szkoda tu mojego czasu dla leszczowej gawiedzi , a zawitałem tu z okazji rocznicy pęknięcia stówki tak żeby wam otuchy dodać znafcy fundamentów . Powiedziałem że kierunek wyznaczą oczekiwania do poprawy wyników a te w komentarzu do ostatniego raportu wyznaczyły nowy trend spadkowy .i tyle trend odmieni zmiana tej sytuacji , pytanie tylko czy tego dożyjesz a szeroki rynek pozwoli na dalsze wzrosty
bay bez odbioru .