Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,50 zł , zmiana od tamtej pory: 16,27%
sa podstawy np takie ze dzisiaj sie okazalo ze mozna zaczac szczepic juz w pazdzierniku. Rosja dostala zamowienie na MILIARD szczepionek. poza tym gates w wywiadzie przewidzial ze do 04.2021 rozwiniete gospodarki poradza sobie z covid a on czesto ma racje. zatem dzisiaj okazalo sie malo prawdopodobne ze bedzid zakaz lotow w wakacje 2021 i nieprawdopodobme ze spolka upadnie. stad kurs +20%.
  • rusza? Autor: ~halo
  • Re: rusza? Autor: ~ar
  • Re: rusza? Autor: ~Baron
  • Re: rusza? Autor: ~heniuu
  • Re: rusza? Autor: ~Magic_Aero
  • Re: rusza? Autor: ~pini2
  • Re: rusza? Autor: ~ar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER 1,78% 34,30 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.