Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,50 zł , zmiana od tamtej pory: 12,88%
Ale co rusza? Czy są podstawy? Ja tutaj zostawie tylko jedno. Dziś o 16 niejaki Longterm zrobił kolejny filmik w którym mówił, że kończy się hossa covidova i teraz wracać będą spółki z tradycyjnej ekonomii. Jako przykład podał Biomed i Enter Air. Zobaczcie co się stało z kursem po 16 zarówno w jednym (prawie -10%) oraz drugim przypadku (wzrost o 10%). Przypomnę tutaj tylko case poprzednich wskazywanych przez niego spółek np. Brand24. Niech każdy zrobi sobie analizy i wysnuje swoje wnioski...

  • rusza? Autor: ~halo
  • Re: rusza? Autor: ~ar
  • Re: rusza? Autor: ~Baron
  • Re: rusza? Autor: ~heniuu
  • Re: rusza? Autor: ~Magic_Aero
  • Re: rusza? Autor: ~pini2
  • Re: rusza? Autor: ~ar

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENTER -2,63% 33,30 2021-10-25 15:49:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.