Wziąłeś sobie do analizy wygodny dla ciebie zakres wykresu - 3 miesiące. Litości... Na takim zakresie i przy takich obrotach na tej spółce nic, ale to absolutnie nic, nie mówi. Tu należy brać po uwagę zakres co najmniej od lipca. BTW to w końcu testujemy to wsparcie czy już zdecydowałeś że lecimy na 150? Pytanie retoryczne, nie kompromituj się już wiecej