Poczekaj na raport. Już byłą tutaj na forum dyskusja, że nie ma obowiązku informowania o nowych umowach. Zresztą proces ich zawierania jest długotrwały a wbrew temu co napisałeś to nie są jednorazowe transakcje tylko umowy oparte o stałą współpracę i opłaty z tym związane.
Jest tak mała płynność, że z łatwością możliwe jest wybicie w obie strony. Ruch na poziomie 1000 - 5000 akcji to jest nic nieznaczące przemieszczanie w trendzie bocznym.