Wnoszę po analizie wykresu kursu i szacunkach przychody/koszty. Na wykresie widać trójkąt, z którego chyba wyjdzie kurs dołem - na górę już nie widzę szans, zbyt duża podaż wisi powyżej 200 zł. Spójrz na przychody - 2-3 kwartał 2020 obracają się lekko powyżej 3,8 mln. Ostatni kwartał bez żadnego info o nowym kontrakcie, czyli bazować można od strony przychodów na istniejących kontraktach abonamentowych. Jeśli poczytasz raporty i komunikaty spółki to większość podpisanych umów w ub roku to były sprzedaże jednorazowe. Tych brak w bieżącym kwartale (Ikw21). Rosną zaś znacząco koszty stałe (TKW). Sądząc po ostatnich angażach będą to już okolice 6 mln zł kwartalnie. Po 1 kw21 strata, jak szacuję, będzie na poziomie 3-3,2 mln, prawie 2 razy wyższa, niż w 3 kwartale 20. Ot i dlatego...