Tu akurat Ameryki nie odkrył :) jak z tej konsolidacji jaką mamy pójdzie wybicie górą to 100% będzie spokojnie w zasięgu w perspektywie ruchu. Poprzedni wzrost trwał z małymi korektami 9 tygodni. Technika wskazuje, że to wybicie (o ile mam nadzieję nastąpi) będzie "ostatnim" w cyklu fal. No chyba że faktycznie Spółka osiągnie w USA taki sukces, że ustawi się kolejka chętnych (za 1+ mlnd USD). to wtedy sky is the limit.
Obawiam się że to jednak trochę jak z transferami z polskiej ekstraklasy. Wyżej ..... nie podskoczysz i w przypadku sukcesu skończy się na tym 1 mld USD.