Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,72 zł , zmiana od tamtej pory: -43,01%
Moje pytanie jest słuszne. Tyle deklaracji zakupowych, a tylko 4 transakcje wczoraj :(
Ja wolę uśredniać w górę - jak już się pojawią dobre wyniki. Mniej zarobię, ale będę spał pewnie.
Kupowanie dziś coraz niżej, czyli uśrednianie w dół to wieszanie się na coraz większym haku.
Spółka wg mnie jest bardzo dobra, ale nigdy nie należy wykluczać nagłych problemów z pozyskiwaniem nowych zleceń w czasie recesji. Naganiacze mogą pisać, że to niemożliwe, ale ja wolę mniej zarobić niż stracić.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ECO5TECH 1,97% 1,55 2025-10-24 10:32:11
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.