Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,66 zł , zmiana od tamtej pory: -19,06%

Re: Relpol: zysk netto niemal o 50% w górę

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-02-28 o godz. 16:20 ~Dim napisał(a):
> Wyniki wstępne jednostki dominującej. Więc w skonsolidowanym będą trochę mniejsze. Bo któraś tam podspółka ma zapewne zadyszkę.
>
> Ponadto "2018 to był dobry rok w działalności spółki" jest bardzo pesymistyczne gdyż płacąc dziś za dobry tok możesz załapać się na lata chude, nie musi tak być ale może.
>
> Zapewne biorąc pod uwagę styl działania spółki wypłaci 55 groszy na akcję. Może ale to może 60 groszy.
>
> W 2012 roku cena akcji była około 7, 50 zł obecnie jest podobnie więc jak ktoś chce spółki stabilnej również cenowo to dobrze trafił.
>
> Jednak jak będzie chciał się pozbyć większej ilości na rynku to bez dołowania kursu chyba się nie uda.

poczekaj Synek jak zaczną fundy na wyścigi kupować, 12 zeta będzie w 2 tygodnie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 0,00% 6,20 2020-07-06 15:57:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.