Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,60 zł , zmiana od tamtej pory: -5,26%

Re: Relpol: zysk netto niemal o 50% w górę

Zgłoś do moderatora
Pewnie masz racje, ale ostatnie wyniki z roku na rok coraz lepsze. Zysko o 50% a kurs za 2018 nawet nie drgnął.
Wiec jest cień szansy że wybije 8 zł ale to mało prawdopodobne przy zerowym zainteresowaniu spółdzielni i nędznych obraotach.
Niemniej jednak dokupiłem troszke i zbieram dywidendy, a rząd planuje jakieś ulgi dla długoterminowych dywidendowców.
Zobaczymy. Niech leży jeść nie woła.
Faktycznie sprzedać się nie da ale kupić też nie kupisz w jednym zleceniu dużego pakietu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL 1,41% 7,20 2019-07-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.