Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,56 zł , zmiana od tamtej pory: -12,70%

Re: Relpol: zysk netto niemal o 50% w górę

Zgłoś do moderatora
Wyniki wstępne jednostki dominującej. Więc w skonsolidowanym będą trochę mniejsze. Bo któraś tam podspółka ma zapewne zadyszkę.

Ponadto "2018 to był dobry rok w działalności spółki" jest bardzo pesymistyczne gdyż płacąc dziś za dobry tok możesz załapać się na lata chude, nie musi tak być ale może.

Zapewne biorąc pod uwagę styl działania spółki wypłaci 55 groszy na akcję. Może ale to może 60 groszy.

W 2012 roku cena akcji była około 7, 50 zł obecnie jest podobnie więc jak ktoś chce spółki stabilnej również cenowo to dobrze trafił.

Jednak jak będzie chciał się pozbyć większej ilości na rynku to bez dołowania kursu chyba się nie uda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RELPOL -3,51% 6,60 2020-08-07 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.